Powiatowa Amatorska Liga Piłkarska rozegrała drugą kolejkę.

ALT Powiatowa Amatorska Liga Piłkarska rozegrała drugą kolejkę.
Powiatowa Amatorska Liga Piłkarska rozegrała drugą (niepełną) kolejkę. Ze względu na kwarantannę w drużynie Grom II Krzemienica spotkanie Sokół Malinie - Grom II Krzemienica zostało odwołane i odbędzie się w innym terminie. W Partyni zmierzyły się drużyny miejscowego Sokoła oraz podbudowany wysokim zwycięstwem w pierwszej kolejce LKS Zdziarzec. Już do przerwy drużyna Zdziarca zdobyła cztery bramki przy jednej gospodarzy i ustawiła sobie mecz. Gospodarze po przerwie ruszyli do odrabiana strat, ale zabrakło im czasu i mecz na boisku zakończył się wynikiem 3:4 (1:4). Okazało się jednak, że w drużynie Zdziarca wystąpił nieuprawniony zawodnik i ostatecznie to Sokół Partynia zainkasował 3 punkty. Więcej informacji oraz decyzja Komisji ds. PALP w tej sprawie w Komunikatach. W pierwszej kolejce PALP, która odbyła się 20 września wspomniany LKS Zdziarzec rozgromił Sokoła Malinie 7:1 (3:1). Jednak drużyna z Malinia po wycofaniu się z rozgrywek w PZPN to obecnie w dużej mierze byli zawodnicy tego klubu obecnie w wieku oldboja więc wysokie zwycięstwo gospodarzy nie powinno być niespodzianką. W drugim meczu rezerwy Gromu Krzemienica pewnie pokonały Sokoła tego z Partyni 4:1 (2:1).