W Zgórsku nowy lider PALP - w Partyni Sokół porażony gromem.

ALT W Zgórsku nowy lider PALP - w Partyni Sokół porażony gromem.
XVI kolejka Powiatowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej obfitowała w mecze o dużym znaczeniu dla końcowej tabeli. Do dużej niespodzianki doszło w Woli Chorzelowskiej gdzie miejscowe Kolorado-Retech Wola Chorzelowska II pewnie wygrało z dotychczasowym liderem tabeli Apollo Dulcza Mała 4:0 (2:0). Porażka ta spowodowała, że KS Zgórsko grało u siebie o awans na pierwsze miejsce w tabeli. Po pierwszych minutach meczu nic jednak tego nie zapowiadało bo LKS Zdziarzec prowadził już trzema bramkami a kibice przecierali oczy ze zdumienia. Jednak mając w swoich szeregach lidera tabeli strzelców jeszcze do przerwy gospodarze przy biernej postawie bramkarza i obrony gości zdołali strzelić dwa kontaktowe gole, a po przerwie na boisku już dominowali całkowicie zdobywając kolejne bramki. KS Zgórsko - LKS Zdziarzec 5:3 (2:3). Zdobywając w tym meczu 3 bramki Kolisz Patryk ma już na koncie 26 trafień i z przewagą siedmiu bramek pewnie zmierza po koronę króla strzelców PALP. W Partyni miejscowy Sokół został "porażony gromem" a dosłownie dokonali tego zawodnicy Gromu Krzemienica wygrywając trzema bramkami. Sokół Partynia - Grom Krzemienica 2:5 (1:1). Nadal zacięta walka trwa o trzecie miejsce. W Goleszowie Strażak po zacięty meczu wywiózł trzy punkty i pozostaje na najniższym miejscu podium. Madras Goleszów - Strażak Grochowe 2:3 (1:2). Na równi pochyłej nadal jest drużyna Janovi Janowiec która przegrała kolejny mecz tym razem z Wisłą Gliny Małe 0:2 (0:0).