Zacięte mecze i niespodziewane zwroty akcji - wyniki IX kolejki PALP.

ALT Zacięte mecze i niespodziewane zwroty akcji - wyniki IX kolejki PALP.
Strażak Grochowe - Sokół Partynia fot: Adam Goraj
Powiatowa Amatorska Liga Piłkarska PALP rozegrała ostatnią 9 kolejką rundy jesiennej. Pozostało jeszcze dwa mecze zaległe które zostaną rozegrane 29 października. Ostatnia kolejka obfitowała w bardzo zacięte mecze w których następowały niespodziewane zwroty akcji. I tak w meczu pretendentów do mistrzostwa PALP Apollo Dulcza Mała po dramatycznym meczu w którym przegrywała do przerwy 0:2 ostatecznie wyszarpała zwycięstwo 4:3 i umocniła się na czele tabeli. Wpływ na taki ostateczny wynik miała zapewne czerwona kartka dla zawodnika Zgórska. Apollo Dulcza Mała - KS Zgórsko 4:3 (0:2). Nie mniej dramatycznie było w Tuszowie Narodowym gdzie swoje mecze rozgrywa Strażak Grochowe. Do przerwy sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie i było 2:2 ale po przerwie ostateczny cios wyprowadził Strażak i dopisał trzy punkty w tabeli. Strażak Grochowe - Sokół Partynia 3:2 (2:2). Wisła w meczu u siebie liczyła na powiększenie zdobyczy punktowej i zmniejszenie dystansu do lidera ale na chęciach się skończyło. Wisła Gliny Małe - Kolorado-Retech Wola Chorzelowska II - 2:2 (1:1). W Goleszowie Madras liczył na punkty z pechowo grającą ostatnio Janovią i do przerwy wszystko układało się dobrze ale ostatecznie Janovia pokazała swoją wyższość i pewnie wygrała. Madras Goleszów - Janovia janowiec 1:3 (0:0). W meczu ostatnich drużyn w tabeli na pierwsze zwycięstwo liczyły oba kluby jednak to gospodarze ostatecznie zanotowali pierwsze w tym sezonie zwycięstwo. Pomogła mu w tym czerwona kartka dla zawodnika Zdziarca. GKS Grom Krzemienica - LKS Zdziarzec 3:2 (3:0).