Zadyszka liderów - wyniki VIII kolejki PALP.

ALT Zadyszka liderów - wyniki VIII kolejki PALP.
Janovia Janowiec - Strażak Grochowe fot: Leszek Krąpa
W VIII kolejce Powiatowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej powiało niespodziankami i faworyzowane zespoły z pierwszej trójki tabeli potraciły solidarnie punkty. I tak bez punktów wróciła do domu Wisła Gliny Małe, która poległa w Partyni. Sokół Partynia – Wisła Gliny Małe 4:1 (3:1). Lider tabeli przyjechał do Zdziarca po trzy punkty i wszystko szło zgodnie z planem bo po pierwszej połowie prowadził 1:0 jednak ambitnie walczący zespół gospodarzy zdołał wyrównać i tym samym pierwsza drużyna nie pokonał ostatniej drużyny w tabeli. LKS Zdziarzec – Apollo Dulcza Mała 1:1 (0:1). Do ogromnej niespodzianki mogło dojść w Zgórsku gdzie miejscowy KS przegrywał do przerwy 0:2 a ostatecznie strzelając dwie bramki szczęśliwie zremisował z Madrasem. KS Zgórsko – Madras Goleszów 2:2 (0:2). Zła passa nie omija nadal Janovi, która ponownie przegrała prowadząc do przerwy. Tym razem straciła trzy punkty ze Strażakiem. Najpierw po błędzie bramkarza Janovi Strażak wyrównał, a na minuty przed końcem błąd obrony dopełnił czarę goryczy. Janovia Janowiec – Strażak Grochowe 1:2 (1:0). Na swojej sztucznej murawie Kolorado rzadko traci punkty i tym razem też tak było, a spotkanie Kolorado Retech Wola Chorzelowska II – Grom Krzemienica zakończyło się wynikiem 4:1 (2:0).