ALT Zgórsko i Dulcza nie zwalniają tempa - beniaminek depcze po piętach - Wyniki VI kolejki PALP.
W VI kolejce PALP rozegrano tylko cztery spotkania ponieważ mecz Janovi Janowiec z Gromem Krzemienica został przełożony na 29.10.2017 roku. Bardzo interesujące spotkanie odbyło się w Zgórsku gdzie miejscowy KS zmierzył się ze Strażakiem Grochowe. Do przerwy Strażak dotrzymywał kroku gospodarzom i było 0:0 jednak po przerwie już niepodzielnie panowali gospodarze i strzelili cztery bramki nie tracąc żadnej. KS Zgórsko - Strażak Grochowe 4:0 (0:0). W Goleszowie beniaminek z Glin okazał się znowu lepszy od gospodarzy i wywiózł trzy punkty. Madras Goleszów - Wisła Gliny Małe 2:3 (0:1. W Woli Chorzelowskiej zanosiło się na niespodziankę i pierwsze zwycięstwo LKS Zdziarzec który dwukrotnie obejmował prowadzenie jednak rzutem na taśmę Kolorado odwróciło losy spotkania i ostatecznie zwyciężyło 4:2 (2:2). Dziewięć bramek zobaczyli kibice w Partyni, ale ostatecznie ze zwycięstwa cieszyli się goście. Lider tabeli wygrał i nie oddał prowadzenia w tabeli. LKS Sokół Partynia - LKS Apollo Dulcza Mała 4:5 (2:2).