Komunikat nr 5/2016/2017 Komisji ds. PALP.

ALT Komunikat nr 5/2016/2017 Komisji ds. PALP.
Mielec 28.09.2016r        
Komunikat Komisji ds. PALP  nr 5/2016/2017     
Komisja ds. Powiatowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej (PALP) na posiedzeniu w dniu 28.09.2016 roku po zapoznaniu się z dostępnymi dokumentami i informacjami podjęła następujące decyzje:  
1. Komisja wyznaczyła datę zaległego meczu IV kolejki PALP pomiędzy drużynami Sprint Żarówka – KS Zgórsko na dzień 7.11.2016 roku na godzinę 13 na stadionie w  Zdziarcu. Jednocześnie Komisja odwołała zmianę gospodarza w/w spotkania.
2. Komisja na wniosek zespołu Madras Goleszów zmieniła godziny rozpoczęcia meczów tej drużyny w 6 i 9 kolejce z godziny 11 na godzinę 14. Jednocześnie Komisja odwołała zmianę gospodarza w meczu 8 kolejki pomiędzy zespołami Sparta Chorzelów – Madras Goleszów. Mecz w Chorzelowie godzina bez zmian.
3. Komisja przedłużyła do dnia 13.10.2016 roku rozpatrzenie wniosku zespołu Janovia Janowiec o zweryfikowanie meczu III kolejki pomiędzy zespołami Sokół Partyna i Janovia Janowiec.
4. Komisja rozpatrzyła wniosek klubu Apollo Dulcza Mała oraz prośbę samego zawodnika o skrócenie kary dyskwalifikacji po odbyciu połowy jej wykonania zawodnika Ryba Tomasz i skróciła karę z 4 meczy do 3 meczy dyskwalifikacji. Jednocześnie Komisja informuje zainteresowanych, że podobne zachowanie zawodnika pełniącego tak odpowiedzialną funkcję będzie miało konsekwencje o wiele większym wymiarze.
5. Komisja na wniosek zespołu Madras Goleszów o zweryfikowanie meczu IV kolejki pomiędzy zespołami Madras Goleszów i Strażak Grochowe w związku z prawdopodobieństwem udziału nieuprawnionego zawodnika, utrzymała w mocy wynik uzyskany na boisku nie dopatrując się występu w tym meczu nieuprawnionego zawodnika w zespole gości.
6. Zgodnie z Regulaminem PALP § 8 pkt. 14 od niniejszych decyzji przysługuje odwołanie do Prezydium Zarządu Powiatowego Zrzeszenia LZS w Mielcu za pośrednictwem Komisji ds. PALP w terminie 7 dni od opublikowania niniejszej decyzji na stronie www.lzs.mielec.pl.
7. Zgodnie z Regulaminem PALP opublikowanie w/w decyzji na stronach Powiatowego Zrzeszenia LZS www.lzs.mielec.pl oraz przesłanie drogą elektroniczną jest jednoznaczne z datą jej otrzymania przez zainteresowanych.