Oerta zakupu sprzetu sportowego

ALT Oerta zakupu sprzetu sportowego

Komisja ds. PALP informuje zainteresowane kluby o możliwości nabycia w promocyjnych cenach odzieży sportowej firmy „Sportika”

Prosimy o zapoznanie się z ofertą i w przypadku zainteresowania o kontakt z PALP ponieważ promocja dotyczy zakupu zbiorczego za pośrednictwem PALP.

W przypadku produktów Sportiki PALP dostaje 40% rabat od cen katalogowych które możecie sprawdzić w tym miejscu --> katalog

Cena nadruków na podkładzie wynosi 10 zł duży numer, 6 zł mały numer, 8 zł linijka tekstu, 7 zł herb klubu do 10 cm. Na duże logo PALP dostajecie 33% rabatu i płacicie 20 zł brutto (normalnie 30 zł brutto).

Wsparcie PALP zawiera się w odsprzedaży strojów Sportiki klubom PALP po cenach hurtowych które możecie sprawdzić w tym miejscu --> sklep

W przypadku strojów meczowych Digital płacicie 105 zł brutto za koszulkę, spodenki, wykonanie projektu graficznego, nałożenie projektu na koszulkę i spodenki oraz dowolną ilość nadruków bez ograniczeń w kolorystyce i kompozycji. Cena z getrami wynosi 115 zł brutto za sztukę. Cena hurtowa za taki komplet wynosi 140 zł brutto, tak więc przy zakupie 250 sztuk towaru oszczędzacie 6000 zł.

Opcja ekonomiczna w której spodenki Digital zastępowane są przez spodenki z oferty katalogowej Sportiki. Za komplet bez getr płacicie 89 zł brutto za sztukę. Cena z getrami wynosi 99 zł brutto za sztukę. Nadruki w dowolnej ilości na koszulce w cenie, za nadruki na spodenkach należy dopłacić. Cena hurtowa za taki komplet wynosi 129 zł brutto, tak więc oszczędzacie przy zakupie 250 sztuk 7500 zł.

Tutaj znajduje się katalog odzieży Digital --> digital