Grad bramek w PALP. Wyniki III kolejki.

ALT Grad bramek w PALP. Wyniki III kolejki.
W III kolejce Powiatowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej PALP w pięciu meczach padło aż  28 goli. Najwięcej bramek kibice obejrzeli w Dulczy gdzie miejscowy Apollo Dulcza Mała uległ Sokołowi Partynia 4:7. Cztery trafienia zanotował w tym meczu zawodnik Partyni Bajor Mateusz. Ostre strzelanie było również w Janowcu gdzie miejscowej Janovi nie udało się zatrzymać lidera i uległa 1:5 Sprintowi Żarówka. Bardzo zacięte spotkanie odbyło się w Dąbrówce Wisłockiej która rzutem na taśmę uratowała remis strzelając gola na wage remisu w 88 minucie. Dąbrówka Wisłocka - Strażak Grochowe 2:2. Nie mniej emocjonująco było w Zgórsku tam natomiast zespół gospodarzy KS Zgórsko nie wykorzystał rzutu karnego w 87 minucie i ostatecznie zremisował po zaciętym meczu 1:1 z Madrasem Goleszów. Pierwsze zwycięstwo odniósł zespól Gromu Krzemienica, który pokonał u siebie LKS Zdziarzec 3:2 przegrywając do przerwy 1:2. Tu trzy bramki zdobył zawodnik Gromu Sokalski Konrad.